• (0542) 446 00 40 - (0850) 346 53 97

Paykwik

Paykwik

Kart Fiyatları

 

KOLAY KULLANIM

PayKwik ile alışverişlerde ödeme yapmak çok aşırı kolaydır. Sanal bir pin kodundan ibaret olan PayKwik ile ödeme alanına pin kodunu girmeniz ödeme yapmanız için yeterli olmaktadır. Paykwik satın almak için bize ulaşın.

Kalyon Bilişim

YÜKSEK KALİTELİ VE GÜVENLİ YAPI

PayKwik ile yapacağınız alışverişlerde ödemeleriniz güvenli bir biçimde tamamlanacaktır. PayKwik ile ödeme yaparken herhangi bir şahsi bilgi kullanmanıza gerek yoktur.

Ucuz Hızlı Ve Güvenli

 

HIZLI ÖDEME

PayKwik kart ile yapacağınız alışverişlerde ödeme yaparken sırf sanal bir pin kodu kullanırsınız ve bu size zamandan kazanmanızı sağlar ve hızlı bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz.

PAYKWİK GEÇEN SİTELER

Paykwik, son yılların en büyük girişimi olarak bilinmektedir. şuanda milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olan paykwik her geçen gün kitlesini arttırmaktadır. Bununla doğru orantılı şekilde paykwik kartın geçerli bulunduğu platformlarda artış göstermektedir. Online alışveriş siteleri, mobil uygulamalar, facebook oyunları, bilgisayar oyunları bu gibi daha birçok platformda geçerli olan paykwik ile ödemelerinizi güvenli, hızlı ve basit bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemiz üstünden bizlere ulaşarak en müsait fiyatlarla komisyonsuz bir biçimde paykwik satın almanız ve dilediğiniz platformda kullanmanız

.oyunwolf teamlol

skype

facebookoyun zamanı